Plan działań

wróć


Dyżur digitalizacyjny - spotkania przy kawie i cieście, podczas których zachęcamy mieszkańców do spisywanie wspomnień, dzielenia się fotografiami i historiami o Sokołowsku. Każdy piątek czerwca i lipca w godz. 16.00-18.00.  Zapraszamy na kawę i ciasto. 

Warsztaty dziennikarskie dla młodzieży, podczas których młodzie sokołowszczanie stworzą scenariusze wywiadów i przeprowadzą je wśród najstarszych mieszkańców Sokołowska. Warsztaty odbędą się w Pracowni Multimedialnej w Sokołowsku .
Termin warsztatów: 23.06 i 27.06 o godz. 16.00.  

Warsztaty filmowe dla grupy młodzieży, która stworzy klip na podstawie zebranych wspomnień najstarszych mieszkańców Sokołowska. Uczestnicy warsztatów będą zarówno twórcami, jak i aktorami. Termin warsztatów: 11-12.07 o godz. 16.00 w Pracowni Multimedialnej  Sokołowsku. 

Wernisaż wystawy "Sokołowsko pamiętam, że..." w pawilonie sanatorium Biały Orzeł. Będzi to spotkanie z mieszkańcami, premiera filmów stworzonych na warsztatach oraz prezentacja zebranych wspomnień w nietypowej formie.
Termin: 27.08.2016 w Sanatorium Biały Orzeł w Sokołowsku.
 
 



Organizatorem projektu jest: Stowarzyszenie Filtrator / Pracownia w Sokołowsku

Projekt realizowany w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 / program MikroWsparcie ESK 2016 prowadzony przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS)

Partnerzy projektu:
Sołectwo Sokołowsko - Nasze Sokołowsko